Sukces studenta ISI w konkursie firmy Huawei - warsztaty naukowe w Chinach

19-07-2014

W dniu 17.07.2014r. w siedzibie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji (MAiC) odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu technologicznego zorganizowanego przez firmę Huawei Polska pod nazwą "Huawei Telecom Seeds for the Future". Jednym z dziesięciu laureatów konkursu przeprowadzonego w pięciu uczelniach technicznych w Polsce został sierż. pchor. Dawid Bugajewski, którego opiekunem naukowym jest mjr dr inż. Mariusz Chmielewski, za pracę pt.: "mCOP - Mobile Common Operational Picture Toolkit". W skład komisji konkursowej, która oceniała prace w WAT wchodzili: dr hab. inż. Bolesław Szafrański, prof. WAT - przewodniczący komisji konkursowej, dr hab. inż. Zbigniew Tarapata, prof. WAT - dyrektor Instytutu Systemów Informatycznych WCY WAT, dr inż. Janusz Furtak - dyrektor Instytutu Teleinformatyki i Automatyki WCY WAT, mjr dr inż. Mariusz Chmielewski (ISI), mjr dr inż. Zbigniew Świerczyński (ITA). Nagrody w MAiC wręczali: Minister Rafał Trzaskowski oraz Dyrektor Generalny Huawei Polska - Owen Ou. Nagrodzeni studenci, w tym student z ISI, wyjeżdżają w sierpniu na 2 tygodnie do Chin, na warszaty naukowe zorganizowane i sponsorowane przez firmę Huawei.

Więcej na temat konkursu można przeczytać w materiale prasowym firmy Huawei tutaj

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: Huawei PolskaŹródło: Huawei PolskaŹródło: Huawei Polska