Jesteś tutaj

Forum Bankowe 2018
22-03-2018

14 marca br., w Warszawie odbyło się coroczne Forum Bankowe Związku Banków Polskich – najważniejsza konferencja środowiska bankowego, podczas której omawiane są problemy i wyzwania stojące przed tym sektorem gospodarki w najbliższych latach. To wyjątkowe spotkanie prezesów banków, regulatorów, środowiska naukowego, przedstawicieli Ministerstwa Finansów oraz Narodowego Banku Polskiego

Czytaj więcej...
Warsztaty szkoleniowe w Karpaczu
22-03-2018

W dniu 21 marca br. odbyły się warsztaty szkoleniowe w ramach realizacji projektu pt. "Zaawansowane technologie informatyczne wspierające procesy analizy danych (gł. finansowych) w obszarze przestępczości finansowej", którego liderem jest WAT (Wydział Cybernetyki) a konsorcjantami firmy: SD&Partners oraz ZETO-Świdnica. W szkoleniu prowadzonym w Karpaczu uczestniczyli analitycy i prokuratorzy Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu i jednostek podległych.

Czytaj więcej...
V edycja konkursu Huawei „Seeds for the Future”
22-03-2018

Wystartowała V edycja międzynarodowego konkursu HUAWEI „Seeds for the Future”. Celem konkursu jest wyłonienie najzdolniejszych studentów uczelni wyższych o profilu technicznym oraz zachęcanie ich do rozwijania wiedzy z obszaru technologii informacyjno-komunikacyjnych. Uczestnicy konkursu mają szansę na zdobycie praktycznego doświadczenia podczas dwutygodniowych warsztatów w siedzibie firmy w Shenzhen.

Czytaj więcej...
Nagroda dla dr. inż. Grzegorza Bliźniuka
06-03-2018

Podczas X Forum Gospodarczego TIME organizowanego w Warszawie w dniach 5-6.03.br., dr inż. Grzegorz Bliźniuk został wyróżniony statuetką "Za sukces w tworzeniu podstaw cyfrowej administracji publicznej w erze internetu 2.0". Wręczenie nagrody z okazji 25-lecia branży IT zbiegło się z 25 -leciem pracy zawodowej dr. Bliźniuka.

Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej...
Prototyp UAVSIM - zastosowanie symulacji wirtualnej w szkoleniu operatorów BSP
22-02-2018

W ramach prac realizowanych w Instytucie Systemów Informatycznych, związanych z zastosowaniami symulacji wirtualnej do szkolenia służb i wojsk, opracowany został prototyp stanowiska szkoleniowego UAVSIM (stacja sterowania) dla bezzałogowego statku powietrznego (BSP) klasy mini.

Czytaj więcej...
O nas w najnowszym Głosie Akademickim
16-02-2018

W styczniowym Głosie Akademickim  na str. 8 relacja z konferencji podsumowującej wyniki projektu badawczo-rozwojowego pt.: Integracja i wsparcie procesów zarządzania informacją i optymalizacji decyzji systemu ostrzegania i alarmowania, realizowanego na potrzeby Krajowego Systemu Wykrywania Skażeń i Alarmowania, finansowanego ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Czytaj więcej...

Strony