Spotkanie Rady Rewizyjnej CSIOZ

08-11-2017

W dniu 7.11.2017 w Wydziale Cybernetyki odbyło się spotkanie Rady Rewizyjnej Centrum Informatycznych Systemów Ochrony Zdrowia oraz dyrekcji tego centrum.

W spotkaniu uczestniczyli między innymi:

dr Wojciech Puzyna - dyr. Szpitala Centrum medycznego „Żelazna” sp. z o.o. , szpitala specjalistycznego Św. Zofii, jednocześnie przewodniczący Rady Rewizyjnej CSIOZ, dr hab. inż. Tadeusz Nowicki prof. WAT – pracownik ISI oraz wiceprzewodniczący Rady Rewizyjnej CSIOZ, Arkadiusz Agaciak – doradca Ministra Cyfryzacji i członek Rady Rewizyjnej CSIOZ, Marcin Węgrzyniak – dyrektor Centrum Informatycznych Systemów Ochrony Zdrowia, Paweł Masiarz – zastępca dyrektora ds. Teleinformatycznych Centrum Informatycznych Systemów Ochrony Zdrowia, dr inż. Grzegorz Bliźniuk – nauczyciel akademicki ISI, jednocześnie członek kierownictwa CSIOZ.

Agenda spotkania była następująca:

1. Powitanie gości przez dziekana WCY prof. Kazimierza Worwę.

2. Przekazanie gościom podstawowych informacji o WAT i Wydziale Cybernetyki.

3. Otwarcie posiedzenia i sprawdzenie wymogów formalnych.

4. Omówienie bieżących spraw CSIOZ.

5. Plan pracy Rady Rewizyjnej na kolejny miesiąc.

6. Sprawy różne.

7. Zwiedzenie wybranych miejsc WCY.

8. Zamknięcie posiedzenia.