Wizyta delegacji z Algierii

26-03-2014

W dniu 26.03.2014r. odbyło się spotkanie z delegacją Politechnicznej Szkoły Wojskowej w Algierii, która pod przewodnictwem komendanta-rektora gen. mjr. Abed Hallouza przebywała z trzydniową wizytą w naszej uczelni. Na spotkaniu tym dyrektor Instytutu, dr hab. inż. Zbigniew Tarapata, prof. WAT przedstawił krótką informację na temat działalności dydaktycznej i badawczej Instytutu. W spotkaniu udział brali również inni przedstawiciele Instytutu: dr hab. inż. Tadeusz Nowicki, prof. WAT - prodziekan Wydziału ds. naukowych (który, jako reprezentant Wydziału, przedstawił informacje o Wydziale) oraz mjr dr inż. Rafał Kasprzyk. Na spotkaniu poruszano również kwestię studiowania na III stopniu studiów doktoranta z Algierii por. Walida Cherifi'ego, który przebywa w naszym Instytucie od października zeszłego roku. Opiekunami naukowymi doktoranta z ramienia Instytutu są dr hab. inż. Bolesław Szafrański, prof. WAT oraz dr inż. Grzegorz Bliźniuk.