Nagroda rektorska dla mjr. Chmielewskiego i mjr. Kasprzyka

18-10-2016

Miło nam poinformować, że mjr dr inż. Mariusz Chmielewski i mjr dr inż. Rafał Kasprzyk otrzymali zespołową nagrodę rektorską, za znaczne osiągnięcia w pracy ze studentami oraz sukcesy odnoszone na międzynarodowych wystawach wynalazczości. Nagrody zostały wręczone przez rektora-komendanta WAT dr. hab. inż. Tadeusza Szczurka podczas uroczystości obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

Zespoły, którymi opiekowali się mjr Chmielewski i mjr Kasprzyk brały udział m.in. w finałach krajowych konkursu Microsoft ImagineCup'2015 oraz finałach europejskich konkursu Cyber 9/12 Student Challenge 2015 zdobywając tam czołowe lokaty. Dzięki sukcesom obu Panów w tym roku (i w latach poprzednich) WAT wysunął się na czołowe miejsce w rankingach sukcesów studentów uczelni biorących udział w konkursach. Opracowane technologie i projekty naukowe: PATRON, iSULIN, TESLA, CART prezentowane na międzynarodowych wystawach innowacji i wynalazczości zdobywały medale i wyróżnienia.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!