Jesteś tutaj

Nagrody i wyróżnienia

Data otrzymania:
05-03-2018
Instytucja nadająca:

Podczas X Forum Gospodarczego TIME organizowanego w Warszawie w dniach 5-6.03.br., dr inż. Grzegorz Bliźniuk został wyróżniony statuetką "Za sukces w tworzeniu podstaw cyfrowej administracji publicznej w erze internetu 2.0". Wręczenie nagrody z okazji 25-lecia branży IT zbiegło się z 25 -leciem pracy zawodowej dr. Bliźniuka.

Data otrzymania:
13-01-2018
Instytucja nadająca:
Jury składające się z przedstawicieli firm Microsoft, eduLAB, AAB, predica i Billennium

13.01.2018 r. w ramach tegorocznej edycji ImagineCup 2018 odbył się Microsoft Imagine Hack. Zasady 24-godzinnego konkursu programistycznego dla studentów obejmowały opracowanie własnego pomysłu i rozwiązania z wykorzystaniem wymaganych kategorii rozwiązań technologicznych firmy Microsoft.

W hackatonie udział brały drużyny z całej Polski i z zagranicy. Konkurs odbywał się jednocześnie w czterech miastach: Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi.

Data otrzymania:
08-12-2017
Instytucja nadająca:
Kapituła Międzynarodowych Targów Wynalazczości i Designu KIDY 2017

Na Międzynarodowych Targach Wynalazczości i Designu KIDY 2017, które odbyły się w Tajwanie w dniach 8-9 grudnia 2017r., Zespół z Instytutu Systemów Informatycznych w składzie ppor. mgr inż. Mateusz DENDERA, ppor. mgr inż. Kamil MAŁYSZ, ppor. mgr inż. Piotr SZCZEPAŃCZYK, pod kierunkiem ppłk. dr. inż. Rafała KASPRZYKA odniósł kolejny sukces zdobywając BRĄZOWY MEDAL oraz specjalne wyróżnienie SPECIAL HONOUR OF INNOVATION przyznane przez Toronto International Society of Innovation & Advanced Skills za system MANIFY.

Data otrzymania:
11-10-2017
Instytucja nadająca:
Kapituła IWIS

W dniach 9-11 października 2017 roku w Warszawie odbyła się 11 edycja Międzynarodowej Wystawy Wynalazków International Warsaw Invention Show organizowana przez Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów przy współpracy z Urzędem Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej, Politechniką Warszawską oraz Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Data otrzymania:
12-09-2017
Instytucja nadająca:
Ministerstwo Obrony Narodowej

Decyzją Ministra Obrony Narodowej, prof. dr hab. inż. Andrzej Walczak został powołany na członka Rady Naukowej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie na nową kadencję, od dnia 16 sierpnia 2017 r. do dnia 15 sierpnia 2021 r.

Data otrzymania:
05-06-2017
Instytucja nadająca:
Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii

Zespół w składzie: mjr dr inż. Rafał Kasprzyk, sierż. pchor. inż. Mateusz Dendera, sierż. pchor. inż. Kamil Małysz, sierż. pchor. inż. Piotr Szczepańczyk został wyróżniony dyplomem uznania przez Polską Izbę Gospodarczą Zaawansowanych Technologii za zdobycie srebrnego medalu na 116 Międzynarodowych Targach Wynalazczości Concours Lépine 2017 w Paryżu. Dyplomy gratulacyjne wręczył na ręce prorektora ds. rozwoju dr. hab. inż. Lucjana Śnieżka przewodniczący Rady Izby prof. Jerzy Buzek.

Data otrzymania:
08-05-2017
Instytucja nadająca:
Kapituła Miedzynarodowych Targów Wynalazczości "Concours Lépine"

Na zakończonych w niedzielę 8 maja 2017 r. w Paryżu 116. Międzynarodowych Targach Wynalazczości „Concours Lépine” Zespół z Instytutu Systemów Informatycznych w składzie sierż. pchor. inż. Mateusz DENDERA, sierż. pchor. inż. Kamil MAŁYSZ, sierż. pchor. inż. Piotr SZCZEPAŃCZYK, pod kierunkiem mjr. dr. inż.

Data otrzymania:
27-04-2017
Instytucja nadająca:

W tegorocznych krajowych finałach konkursu technologicznego firmy Microsoft Imagine Cup, które odbyły się 26-27.04.2017 w Warszawie, zespół z Wydziału Cybernetyki pod kierownictwem mjr. dr. inż. Mariusza Chmielewskiego znowu okazał się bezkonkurencyjny wygrywając finały. Jak co roku zespoły z polskich uczelni wyższych i szkół średnich, współzawodniczyły ze sobą prezentując swoje innowacyjne rozwiązania i wynalazki w 4 kategoriach World Citizenship, Innovation, Games oraz Smart City.

Data otrzymania:
21-04-2017
Instytucja nadająca:

W dniach 20-21.04.2017 w Genewie po raz trzeci odbyły się finały międzynarodowego konkursu Cyber 9/12 Student Challenge, w których uczestniczyli doktoranci i studenci Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej pod opieką dwóch mentorów z Instytutu Systemów Informatycznych: mjr. dr. inż. Mariusza Chmielewskiego i mjr. dr. inż. Rafała Kasprzyka.

Data otrzymania:
19-04-2017
Instytucja nadająca:
Laureaci:

Podczas II edycji konkursu "Lider Innowacji w Dziedzinie Bezpieczeństwa i Obronności 2017" zorganizowanego przez Fundację "Promilitaria XXI", w dniu 19 kwietnia 2017 r. jury konkursu (przedstawiciele Fundacji i NCBiR) oceniło projekty opisane w "Katalogu Innowacyjnych Rozwiązań w Dziedzinie Bezpieczeństwa i Obronności" oraz dokonało wyboru najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Tuż za podium uplasował sie projekt "Wirtualny system doskonalenia taktyki ochrony granicy państwowej oraz kontroli ruchu granicznego", którego kierownikiem jest mjr dr inż. Mariusz Chmielewski.

Strony