Jesteś tutaj

Rafał Kasprzyk

ACIIDS'2015 - organizacja sesji specjalnej

Miło nam poinformować, że Instytut jest inicjatorem i współorganizatorem sesji specjalnej na przyszłorocznej konferencji naukowej z serii Asian Conference on Intelligence Information and Database Systems (ACIIDS'2015). Kilku naszych kolegów jest w komitecie organizacyjnym oraz programowym sesji Intelligent Information Systems in Security & Defence. Konferencja odbędzie się w marcu przyszłego roku na indonezyjskiej wyspie Bali.

Wyróżnienia dla pracowników Instytutu z okazji Jubileuszu 50-lecia Wydziału Cybernetyki

 

W dniu 15.06 b.r. w Sali Senatu Wojskowej Akademii Technicznej odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu 50-lecia Wydziału Cybernetyki WAT (https://wcy.wat.edu.pl/50lecie/obchody-jubileuszu).

Dyplom uznania dla Manify

Instytucja nadająca: 
Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii
Pracownicy: 
Rafał Kasprzyk
Niezdefiniowany

Nagroda Microsoft Research Azure Award

Instytucja nadająca: 
Microsoft
Pracownicy: 
Rafał Kasprzyk
Niezdefiniowany

Stypendium MNiSW dla młodych wybitnych naukowców

Instytucja nadająca: 
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Pracownicy: 
Rafał Kasprzyk
Niezdefiniowany

Wyróżnienie od gen. broni Marka Tomaszyckiego.

Instytucja nadająca: 
gen. broni Marek Tomaszycki
Pracownicy: 
Rafał Kasprzyk
Niezdefiniowany

Porozumienie o współpracy Fundacji Bezpieczna Cyberprzestrzeń i Wojskowej Akademii Technicznej

Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń oraz Wojskowa Akademia Techniczna podpisały porozumienie o współpracy czyt. w ramach którego partnerzy będą realizować wspólnie projekty badawczo – rozwojowe, a także animować sieć współpracy, mającą na celu efektywniejsze wykorzystanie potencjału naukowego i kadrowego obu stron. Jednym z najważniejszych celów porozumienia jest rozwój laboratorium poświęconego badaniom nad procesami operacji informacyjnych.

Kolejny sukces MANIFY

Na Międzynarodowych Targach Wynalazczości i Designu KIDY 2017, które odbyły się w Tajwanie w dniach 8-9 grudnia 2017r., Zespół z Instytutu Systemów Informatycznych w składzie ppor. mgr inż. Mateusz DENDERA, ppor. mgr inż. Kamil MAŁYSZ, ppor. mgr inż. Piotr SZCZEPAŃCZYK, pod kierunkiem ppłk. dr.

Strony

Subscribe to RSS - Rafał Kasprzyk