You are here

dr inż. Mariusz Chmielewski

EUROINVENT- European Exhibition of Creativity and Innovation

  Sukcesy pracowników Instytutu Systemów Informatycznych podczas 12 edycji Europejskiej Wystawy Kreatywności i Innowacyjności w Rumunii!

  Złoty medal wystawy za "Intelligent biomedical clothing analyzing physiological state, endurance and training efficiency usning advanced biomedical sensors, analitycal methods and artificial intelligence" dla zespołu: Mariusz Chmielewski, Tadeusz Sondej, Piotr Sprawka, Robert Gromada, Michał Sobolewski, Jakub Sierżęga, Jakub Nowakowski, Jakub Rzepiński, Karolina Marciniak, Łukasz Skwaroszczow, Mateusz Janowski, Agata Pietraszko.

Dwie drużyny studentów w finałach krajowych Microsoft Imagine Cup 2017

W dniach 18. i 19. marca w siedzibie firmy Microsoft w Warszawie odbył się Demo Day, na którym prezentowały się zespoły z całej Polski w ramach półfinałów ogołnopolskich konkursu Microsoft Imagine Cup'2017. Dwa projekty z Wydziału Cybernetyki WAT: Elephant oraz Manify - zakwalifikowały się do finałów krajowych konkursu Imagine Cup 2017 reprezentując naszą uczelnie i konkurując o możliwość startu w finałach światowych. Opiekunami naukowymi (mentorami) obu zespołów byli nauczyciele z Instytutu Systemów Informatycznych:

Konferencja pt. „Wirtualny System Doskonalenia Taktyki Ochrony Granicy Państwowej oraz Kontroli Ruchu Granicznego”

W dniu 23.01.2017 w Sali Senatu WAT odbyła się konferencja naukowa podsumowująca realizację oraz wyniki projektu badawczo-rozwojowego DOBR/0023/R/ID3/2013/03 pt. „Wirtualny System Doskonalenia Taktyki Ochrony Granicy Państwowej oraz Kontroli Ruchu Granicznego”. Projekt jest przedsięwzięciem realizowanym w konsorcjum Wojskowej Akademii Technicznej, Akademii Sztuki Wojennej oraz firmy Mlabs realizowanym w ramach 3 konkursu BIO Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Konferencję otworzyli prorektor ds.

Medale na Międzynarodowej Wystawie IWIS 2016

W dniach 10-12 października 2016 roku, w Warszawie odbyła się jubileuszowa 10 edycja Międzynarodowej Wystawy Wynalazków International Warsaw Invention Show. Wydarzenie organizowane było przez Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów przy współpracy z Urzędem Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej oraz Politechniką Warszawską. Honorowym Patronatem Wystawę objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Nagroda rektorska dla mjr. Chmielewskiego i mjr. Kasprzyka

Miło nam poinformować, że mjr dr inż. Mariusz Chmielewski i mjr dr inż. Rafał Kasprzyk otrzymali zespołową nagrodę rektorską, za znaczne osiągnięcia w pracy ze studentami oraz sukcesy odnoszone na międzynarodowych wystawach wynalazczości. Nagrody zostały wręczone przez rektora-komendanta WAT dr. hab. inż. Tadeusza Szczurka podczas uroczystości obchodów Dnia Edukacji Narodowej.

Udział przedstawicieli ISI w Międzynarodowych Targach MSPO

W dniach 6-9 września 2016 roku w Kielcach odbyły się targi zbrojeniowe MSPO. W targach uczestniczyli pracownicy i studenci Instytutu Systemów Informatycznych Wydziału Cybernetyki. Zaprezentowane zostały następujące projekty. 

•SymSG Border Tactics – Wirtualny System Doskonalenia Taktyki Ochrony Granicy Państwowej oraz Kontroli Ruchu Granicznego – Symulator Sztabowy i Symulator Wysokiej Rozdzielczości (WCY)

Kolejny sukces młodych naukowców Wojskowej Akademii Technicznej

W dniach 15 – 18 października 2015 r. w Zagrzebiu odbyła się Międzynarodowa Wystawa Wynalazków ARCA 2015. Organizowana przez Unię Chorwackich Wynalazców wystawa stanowi idealną platformę współpracy naukowej oraz handlu międzynarodowego, a także międzynarodowego transferu technologii. Na wystawie mieli szanse prezentować swoje technologie i wynalazki naukowcy pracujący w dziedzinach: mechaniki, techniki, elektrotechniki, informatyki, fizyki, mechatroniki, chemii, biologii, medycyny.

iSULIN z nagrodami na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków INST 2015 w Taipei

W dniach 1-3 października w Tajpej na Tajwanie odbyła się Międzynarodowa Wystawa Wynalazków INST 2015 Taipei International Invention Show, w trakcie której prezentowane były światowe wynalazki i technologie związane z mechatroniką, elektroniką, informatyką, medycyną i mechaniką.

Medal dla iSULIN na IWIS 2015

Pracownicy: 
dr inż. Mariusz Chmielewski
Undefined

Medal dla iSULIN na IWIS 2015

W dniach 12-14 października 2015 r. odbyła się 9. edycja Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków IWIS 2015. Wystawa organizowana jest przez Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów przy współpracy Urzędu Patentowego RP i Politechniki Warszawskiej. IWIS to jedyne w Polsce międzynarodowe wydarzenie, które promuje wynalazczość i innowacje. Co roku wystawa gości wynalazców z różnych stron świata.

Pages

Subscribe to RSS - dr inż. Mariusz Chmielewski