You are here

mjr dr inż. Mariusz Chmielewski

Grad medali na wystawie IWIS 2017

W dniach 9-11 października 2017 roku w Warszawie odbyła się 11 edycja Międzynarodowej Wystawy Wynalazków International Warsaw Invention Show organizowana przez Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów przy współpracy z Urzędem Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej, Politechniką Warszawską oraz Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Jedziemy na Światowe Finały konkursu Imagine Cup 2017

Z przyjemnością informujemy, że zespół z Wydziału Cybernetyki pod kierownictwem ppłk. dr. inż. Mariusza Chmielewskiego zakwalifikował się do Finałów Światowych Imagine Cup 2017.

Sukces dwóch naszych drużyn w konkursie Cyber 9/12 Student Challenge

W dniach 20-21.04.2017 w Genewie po raz trzeci odbyły się finały międzynarodowego konkursu Cyber 9/12 Student Challenge, w których uczestniczyli doktoranci i studenci Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej pod opieką dwóch mentorów z Instytutu Systemów Informatycznych: mjr. dr. inż. Mariusza Chmielewskiego i mjr. dr. inż. Rafała Kasprzyka.

Światowe finały konkursu Cyber 9/12 Student Challenge 2017 z udziałem naszych drużyn

W dniach 20-21.04.2017 w Genewie odbędą się finały światowego konkursu 

Wizyta szefa MON

9.12.2016 odbyła się konferencja prasowa ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza i prezentacja zestawu mobilnych aplikacji wspomagających procesy szkolenia, mobilizacji i wykonywania zadań operacyjnych żołnierzy obrony terytorialnej - poprowadzona przez mjr dr inż. Mariusza Chmielewskiego.

Medale na Międzynarodowej Wystawie IWIS 2016

Instytucja nadająca: 
Kapituła Międzynarodowej Wystawy IWIS 2016
Pracownicy: 
mjr dr inż. Mariusz Chmielewski
Undefined

Medal Honorowy SPWiR im. Tadeusza Sendzimira

Instytucja nadająca: 
Kapituła Stowarzyszenia Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów
Pracownicy: 
mjr dr inż. Mariusz Chmielewski
Undefined

Wielkie wyróżnienie przez SPWiR dla mjr. Mariusza Chmielewskiego

Z przyjemnością informujemy, że mjr dr inż. Mariusz Chmielewski został wyróżniony przez Kapitułę Stowarzyszenia Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów Medalem Honorowym im. Tadeusza Sendzimira. Wyróżnienie przyznawane jest od 1999 roku szczególnie zasłużonym dla ruchu innowacji. 

Serdecznie gratulujemy!

25 lecie Straży Granicznej

3 czerwca 2016 w Komendzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej i Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie odbyły się główne uroczystości jubileuszu 25. rocznicy powołania Straży Granicznej. Na obchody jubileuszu został zaproszony rektor WAT płk. dr hab. Tadeusz Szczurek, prof. WAT oraz kierownik projektu mjr dr inż. Mariusz Chmielewski.

Microsoft Imagine Cup 2016 – II i IV miejsca w finale krajowym naszych drużyn

Już po raz dziewiąty w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego odbyły się krajowe finały Imagine Cup największego na świecie konkursu technologicznego dla studentów z zakresu tworzenia oprogramowania. Głównym organizatorem konkursu jest firma Microsoft Polska, a patronem honorowym Ministerstwo Rozwoju.

 W finałach trwających od 12-13.04.2016 studenci WAT zaprezentowali 2 projekty:

Pages

Subscribe to RSS - mjr dr inż. Mariusz Chmielewski