Jesteś tutaj

Zaproszenie na konferencję SPIC'2016

24-08-2016

W imieniu komitetu organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Drugą Konferencję Spread Page Initiative – SPIC 2016. Współorganizatorem konferencji jest nasz kolega dr inż. Robert Waszkowski.

Celem konferencji jest zapewnienie możliwości zaprezentowania i przedyskutowania idei inicjatywy Spread Page. Omówione zostaną nowe możliwości w zakresie reprezentacji wiedzy, takie jak reprezentacja trójwymiarowa, reprezentacja uwarunkowana czasowo, reprezentacja warstwowa, reprezentacja uwarunkowana skalą, reprezentacja zorientowana aspektowo. Przedyskutowane będą możliwe obszary zastosowań dla inicjatywy Spread Page, możliwości rozwoju narzędzi do publikowania treści zgodnie z wymogami nowoczesnych notacji (Spread Page Notations), jak również narzędzia do konwersji modeli Spread Page do klasycznych, dwuwymiarowych modeli. Dodatkowo omówione zostaną przykłady zastosowania podejścia Spread Page w znanych obszarach nauki i wiedzy oraz wykazane różnice i zalety nowego podejścia do formułowania notacji.

Organizatorzy konferencji zapewnią otwarte forum do dyskusji oraz prezentacji nowych osiągnięć w gronie specjalistów z różnych dziedzin nauki i przemysłu. Więcej szczegółów w załącznikach.

 

>> Napisz do autora <<