Srebrny medal na Międzynarodowej Wystawie Wynalazczości

Pracownicy:
Data otrzymania:
17-11-2013

Po raz kolejny nasi nauczyciele i jednocześnie młodzi naukowcy: mjr dr inż. Mariusz Chmielewski oraz mjr dr inż. Rafał Kasprzyk wraz z zespołami studentów zdobyli medale na międzynarodowej wystawie wynalazczości. Tym razem chodzi o Międzynarodową Wystawę Wynalazczości Brussels Innova'2013, która zakończyła się 17.11.2013. R.Kasprzyk z zespołem studentów zdobył srebrny medal za system COPE.

Projekt COPE to platforma informatyczna umożliwiająca koordynację osób/jednostek uczestniczących w dowolnej akcji, a tym samym zwiększająca przewagę informacyjną (ang. Situational Awareness) tych jednostek. COPE wspomaga również proces zarządzania jednostkami na każdym poziomie dowodzenia, a to wszystko dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i technologii m.in. smartfonów, tabletów, GPS, AR (rzeczywistość rozszerzona).

Szczegółowe informacje o wystawie i naszych wynalazkach poniżej.
System COPE:

Koledze serdecznie gratulujemy i liczymy na więcej :-)