Jesteś tutaj

Praktyki

Instytut Systemów Informatycznych zaprasza studentów do odbywania praktyk w Instytucie w ramach prac badawczo-rozwojowych prowadzonych przez pracowników Instytutu.
W ramach praktyki student będzie miał możliwość:

  • zapoznania się z aktualnie prowadzonymi pracami badawczo-rozwojowymi przez pracowników Instytutu;
  • uczestniczenia w wybranych pracach projektowych, implementacyjnych i wdrożeniowych związanych z w/w pracami.

Szczegółowa treść programu praktyki zależy od rodzaju praktyki (kierunkowa/dyplomowa) i dostępna jest w dziekanacie WCY. Możliwe jest indywidualne dopasowanie treści programu praktyki do umiejętności praktykanta z uwzględnieniem wszystkich wymogów formalnych. Przewidujemy, że jednocześnie w ciągu miesiąca może przebywać na praktykach 2-3 studentów.

Studenci zainteresowani odbywaniem praktyk w Instytucie Systemów Informatycznych proszeni są o kontakt z z-cą dyrektora Instytutu dr. inż. Jerzym Stanikiem, e-mail: jerzy.stanik@wat.edu.pl (z dopiskiem „Praktyki ISI” w tytule wysyłanego listu). W treści listu należy podać następujące dane:

  1. imię i nazwisko,
  2. numer grupy studenckiej,
  3. dane kontaktowe (e-mail ewentualnie numer telefonu),
  4. posiadane umiejętności zawodowe, a w szczególności preferowane języki programowania, środowiska projektowo-implementacyjne, technologie informatyczne,
  5. preferowany termin odbywania praktyki.

W załączniku wzór wniosku do Dziekana WCY o wyrażenie zgody na odbywanie praktyki w ISI (piszą wszyscy studenci, którzy zamierzają odbywać praktyki poza okresem wakacyjnym).

Załączniki: 
ZałącznikWielkość
Microsoft Office document icon wzorzec_wniosku_o_praktyke_w_isi.doc81 KB