Jesteś tutaj

ppłk dr inż. Rafał Kasprzyk

Inteligentne maszyny w siłach zbrojnych

Zapraszamy do lektury artykułu ppłk dr inż. Rafała Kasprzyka, który ukazał się w najnowszym numerze Przeglądu Sił Zbrojnych (6/2020).  

 

Numer został w całości poświęcony analizie środowiska bezpieczeństwa prowadzonej pod kryptonimem Nowe Urządzenie Polskie NUP 2X35. W numerze znalazły się artykuły poruszające takie obszary środowiska bezpieczeństwa jak: geopolityka, ekonomia, zmiany społeczne, środowisko naturalne czy rozwój technologii.

 

XXVI Forum Teleinformatyki „System informacyjny państwa wobec globalnej transformacji cyfrowej”

XXVI Forum Teleinformatyki „System informacyjny państwa wobec globalnej transformacji cyfrowej”

odbywającego się po raz pierwszy Online 

XXVI edycja Forum Teleinformatyki pt. „System informacyjny państwa wobec globalnej transformacji cyfrowej”, mimo trwającej pandemii, odbyło się w tradycyjnym wrześniowym terminie, choć w zupełnie zmienionej, bo zdalnej formie.

EUROINVENT- European Exhibition of Creativity and Innovation

  Sukcesy pracowników Instytutu Systemów Informatycznych podczas 12 edycji Europejskiej Wystawy Kreatywności i Innowacyjności w Rumunii!

  Złoty medal wystawy za "Intelligent biomedical clothing analyzing physiological state, endurance and training efficiency usning advanced biomedical sensors, analitycal methods and artificial intelligence" dla zespołu: Mariusz Chmielewski, Tadeusz Sondej, Piotr Sprawka, Robert Gromada, Michał Sobolewski, Jakub Sierżęga, Jakub Nowakowski, Jakub Rzepiński, Karolina Marciniak, Łukasz Skwaroszczow, Mateusz Janowski, Agata Pietraszko.

Secure Case Study 2020 - Call for Papers

  Konferencja SECURITY CASE STUDY zyskała uznanie specjalistów branży jako źródło wiedzy, okazja do rozwinięcia umiejętności, wymiany doświadczeń i spotkania światowych specjalistów.

  W programie znajduje się dużo prezentacji w ulubionej przez odbiorców formule „case study”. Jednak skupiając się na merytorycznych tematach nie zapominamy, jak ważna jest niepowtarzalna atmosfera – swobodne rozmowy, które są źródłem cennych kontaktów i rewelacyjnych pomysłów.

Imagine Cup 2020 - kolejny sukces

Pracownicy: 
ppłk dr inż. Rafał Kasprzyk
Niezdefiniowany

Imagine Cup 2020 - kolejny sukces

 "ImagineCup 2020" - kolejny sukces zepołu studentów pod kierownictwem ppłk. dr. inż. Rafała Kasprzyka.

Więcej informacji o projekcie tutaj

 

Wywiad w sieci

   "[...] W XXI wieku najważniejszym orężem nie są już rakiety, czołgi ani samoloty, lecz informacja. By ją zdobyć agenci wywiadu prowadzą rozpoznanie elektromagnetyczne, śledzą aktywność w mediach społecznościowych i analizują zdjęcia wykonane przez satelity [...]".

 Zapraszamy do lektury artykułu współautorstwa ppłk. dr. inż. Rafała Kasprzyka, który ukazał się zarówno w wersji elektronicznej jak i drukowanej (styczeń 2020 r.) czasopisma "Polska Zbrojna".

Srebrny medal dla systemu WAZkA na "Thailand Investors 2019"

Pracownicy: 
dr hab. inż. Zbigniew Tarapata
dr hab. inż. Andrzej Najgebauer
dr hab. inż. Ryszard Antkiewicz
dr inż. Dariusz Pierzchała
dr inż. Wojciech Kulas
dr inż. Jarosław Rulka
ppłk dr inż. Mariusz Chmielewski
ppłk dr inż. Rafał Kasprzyk
dr inż. Michał Dyk
mgr inż. Krzysztof Chlebicki
mgr. inż. Krzysztof Mierzejewski
Damian Frąszczak
Krystyna Wiecka
olena Kuzmenko
Niezdefiniowany

Strony

Subscribe to RSS - ppłk dr inż. Rafał Kasprzyk